Vítáme nové budoucí mladé atlety.

Naše akce

Mistrovství Libereckého kraje elévů a elévek v trojboji

V neděli 27. ledna 2013 se konalo Mistrovství Libereckého kraje elévů a elévek v trojboji, který pořádal AO TJ LIAZ.

Za úspěchem Romana Pulíčka, který už se stal Přeborníkem Libereckého kraje v kategorii mužů nejen v halovém sedmiboji, ale i v jednotlivých překážkách nastoupili naši elévové a elévky. Tímto by chtěl poblahopřát k vynikajícímu výsledku a osobnímu rekordu Kateřiny Kadavé, která skončila na třetím místě a zaostala o pouhé 4 body za svojí soupeřkou z LIAZU Sárou Dočekalovou. Suveréně u dívek v kategorii atletické přípravky vyhrála o rok starší – Anežka Tereza Voštová a nasbírala 1717 bodů.

V kategorii atletické přípravky – chlapci jsme docílili, zásluhou Štěpána Schuberta ke stříbrné medaili a taktéž osobního rekordu. Štěpán zaostal o pouhých 19 bodů za o rok starším Matyášem Paulinou a mazácky porazil bronzového Petra Stránského z AC Česká Lípa o 2 body!!!

Oceňuji výkon Barnabáše Halamy, který v těžké konkurenci skončil na sedmém místě i když je o rok starší než Štěpánek. Blahopřeji k prvnímu víceboji Honzíku Sejkorovi, Karin Šulcové a Aničce Budské. Anička by se mohla bojovat i o lepší umístění než 14. místo v Libereckém kraji, ale snad příště se to povede.