Žákovský halový čtyřboj družstev

V pátek 1. února 2013 se konal žákovský halový čtyřboj družstev elévů, elévek, mladších žáků, mladších žákyň a staršího žactva, který pořádal AC Slovan Liberec.

Výsledky her najdete zde.


Družstvo „A“ elévek ve složení Kateřina Kadavá – Anička Budská – Markéta Dudková a Lenka Bártová skončilo na výborném 3. místě a Kateřina Kadavá se umístila na celkovém 3. místě v hodnocení jednotlivců v novém osobním rekordu na 50m, dálce a hodu medíkem – celkem 1093 bodů. Další družstvo elévek bohužel zaostalo za všemi družstvy a skončilo až na 9. místě, neboť pro zdravotní problémy odstoupila Kamila Paličová.

Elévové z důvodu velké, neomluvené neúčasti některých členů, závodili pouze ve 3, jako „B“ družstvo elévek a obsadili 6. místo.

Mladší žákyně potkal stejný osud, jako družstvo elévů. Závodily také pouze ve 3 a přišly o body čtvrté závodnice. Skončily až na 8 místě, ale bojovaly statečně až do konce.Zkušená Denisa Folková, zraněná Tereza Vlasáková a nová členka Bára Houžvičková, která prokázala svoje schopnosti závodit po dvou trénincích.

Mladší žáci ve složení Jan Ederer – Tomáš Peterka – Jiří Vanzl a Tichý Adam bojovali velmi dobře. Zkušený tým Františka Špotáka obsadil 4. místo. Blahopřejeme!!!

V kategorii staršího žactva závodil každý sám za sebe. Vítek Monzar obsadil 12. a Jiří Strnádek 20. místo. Vytvořili si tím osobní rekordy.

13_1

13_2

13_3

13_4

13_5

13_6

13_7

13_8