Vítáme nové budoucí mladé atlety.

Naše akce

Bitva ocelových desetibojařů

V tuto sobotu a neděli 12. – 13. 2013 se v České Lípě uskutečnil 4. ročník „Bitvy ocelových desetibojařů“ viz. desetiboj.clsport.cz

Atleti nejmladšího klubu – AC Jablonec nad Nisou úspěšně zakončili letní sezónu vítězstvími ve třech kategoriích.

Svěřenci Miroslava Ruckého – Roman Pulíček 1991, kterému těsně utekla bronzová medaile na letošním Mistrovství ČR v kategorii mužů, potvrdil pověst nejlepšího vícebojaře Libereckého kraje i v „Bitvě ocelových vícebojařů“. Za zmínku stojí jeho výkon v oštěpu 52,74 m.

Další prvenství v kategorii dorostu vybojoval Daniel Monzar 1997, který mněl po prvním vícebojařském dnu lepší součet bodů než Roman.

Hetrik Atletického Clubu dovršil v kategorii žactva svěřenec Františka Špotáka – Vítek Monzar 1999, který si vytvořil nový osobní rekord v desetiboji.

Organizátoři z České Lípy za vydatné pomoci sponzorů odvedli vynikající práci, když v tak pozdním termínu dokázali na start přivést okolo padesáti účastníků.

V roce 2014 se bude tato bitva desetibojařů konat součastně s Mistrovstvím Libereckého kraje již v květnu a očekává se ještě vyšší účast včetně kategorie veteránů.

29_01

29_02

To top