Naše akce

Šéftrenér Atletického svazu, Tomáš Dvořák, nominoval

Vloženo dne

První část atletické sezóny na dráze vrcholí a jen ti nejlepší budou pokračovat dál na mezistátních utkáních a Mistrovství Evropy. Mezi nimi jsou i atleti a trenéři z atletického klubu AC Jablonec nad Nisou, kteří si své nominace zasloužili na nedávných závodech té nejvyšší české úrovně od žactva až po dospělé. Ve vícebojích všech kategorií […]

Naše akce

Mistrovství Libereckého kraje v přespolním běhu

Vloženo dne

O víkendu proběhlo, za pěkného počasí Mistrovství Libereckého kraje v přespolním běhu všech kategorií. V lesoparku Štěpánka jej, z pověření krajského atletického svazu uspořádali organizátoři z atletického klubu Mladá Boleslav. Účast byla mimořádně vysoká a Jablonec nad Nisou byl zastoupen dvěma kluby, AC Jablonec nad Nisou a LIAZ. Celkem jablonečtí atleti vybojovali 11 medailí. Z toho LIAZ získal 6 medailových […]

Naše akce

Skokanský mítink SG Jilemnice

Vloženo dne

4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ se konal ve čtvrtek 7.prosince 2017 ve sportovní hale Gymnázia a SOŠ v Jilemnici (Sportovní gymnázium Jilemnice). Pořadatelem byl SK Nové Město nad Metují a SG Jilemnice. Výsledky závodu najdete zde .