Cesta: AC Jablonec nad Nisou > Naše akce

družstvo mužů atletického klubu – AC Jablonec nad Nisou zvítězilo v přeboru Libereckého kraje!

ve dnech 11. až 13. září v Brně se konali Evropské hra mládeže neboli EKAG – European Kids Atchletiks Games.

676_01

Atletický klub – AC Jablonec nad Nisou získal:

1. ZLATOU – Kateřina Kadavá v běhu na 100 metru s překážkami.

3. STŘIBRNÉ – František Doubek v hodu oštěpem a skoku dalekém, Monika, Jakouběová – v běhu na 800 metru.

2. BRONZOVÉ medaile – Dušan a Honza Vodíčkové v hodu oštěpem a běhu na 600 metru.

Fotografie najdete zde.

VŠEM MOOOC GRATULUJEME!.

11Zář2017

Na vícebojích ve Vlašimi AC Jablonec nad Nisou získal 5 – ZLATÝCH. 1 – stříbrnou a 1 – bronzovou medaili.
VŠEM BLAHOPŘEJEME ZA KVALITNÍ UMÍSTĚNÍ A DOBRÉ VÝSLEDKY!
670_03

670_04

670_01

670_02

Fotografie z klubového soustředění ze spřáteleného klubu Varrunde der HSG Turbine Zittau.

662_01

662_02

662_03

662_04

662_05

Víceboje s Adamem Sebastianem Helceletem.

Více fotografií najdete zde.

Atletický klub – AC Jablonec nad Nisou na 8. Letních Olympijských hrách Dětí a Mládeže v Brně uspěl!
Kateřina KADAVÁ, jako všestranná vícebojařka vybojovala dvě medaile a dva osobáky na 100 m překážek – 14,30 sec a v dálce – 463 cm
Magdalena KUBÁČKOVÁ v kategorií mladších žákyň BYLA NEJLEPŠÍ a vybojovala zlato, výkonem v rozbězich 9,06 sec!

BLAHOPŘEJEME HOLKY

655_01

Patronkou letošního testování, které bylo určeno pouze subjektům zapojeným do projektu Atletika pro děti, je sympatická vícebojařka Eliška Klučinová, která se moc těší na výkony malých atletů, kteří navíc za své snažení ve třech disciplínách: běhu, hodu a skoku, dostanou pěkné ceny od firmy HOLLANDIA.

Výsledky soutěžního testování najdete na:

24.5.2017    Liberecký deník   Sport

Jablonecn. N. – Všestrannost vždy patřila k jablonecké atletice. V její historii je mnoho sportovců, kteří se víceboji věnovali. Jedním z prvních byl Ivan Sedláček, dále Jiří Knejp, Martin Machura, Roman Zrun, Míra Rucký, Dalibor Špoták, Pavel Procházka, Jan Solfronk, Tomáš Pulíček, Dana Jandová, Tereza Vokálová a v neposlední řadě nejlepší atletky současnosti Zuzana Hejnová a Bára Špotáková.

V jejich stopách jdou i mladí atleti z klubu AC JablonecnadNisou. Ti zahájili vícebojařskou sezonu Svitavským vícebojem, kde vybojovali čtyři zlaté medaile. Příprava na MČR pokračovala Turnovským vícebojem a vyvrcholila Mistrovstvím Libereckého kraje ve vícebojích všech kategorii, kde se stal klub AC JablonecnadNisou bezesporu nejúspěšnějším oddílem.

Tituly mistrů Libereckého kraje získali: Kateřina Kadavá ve starších žákyních, Dan Petrželka v dorostu, Vítek Monzar v juniorech a Tomáš Pulíček v kategorii mužů. Stříbro a bronz v dorostu získali Tomáš Peterka a Jakub Klusáček. Všichni jsou svěřenci trenérů Miroslava Ruckého a FrantiškaŠpotáka. Trenéři připravují nyní ty nejlepší atlety na blížící se Mistrovství ČR v Olomouci 26. – 28. května.

První kolo KP LKAS nejmladšího žactva, které se konalo u nás v Jablonci a pořádali jsme ho my. Fotografie najdete ZDE.

647_000

Běh Štěpánkou Mladá Boleslav fotografie najdete zde.

AC Jablonec nad Nisou získal 4 zlaté, o které se postarali:

• Jessica Stella Rucká v kategorii 2010 a mladší
  • Karla Bobková v kat. ATLETICKÁ MINIPŘÍPRAVKA (rok nar. 2008 až 2009)
  • Jan Vodíčka v kat. ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA (rok nar. 2006 až 2007)
  • Monika Jakouběová v kat. mladších žákyň (rok nar. 2004 až 2005)

A jedinou stříbrnou medaili vybojovala Mistryně v běhu na 800m v hale – Denisa Folková v kategorii dorostenek (rok nar. 2000 až 2001).

Všem závodníkům a jejím trenérům – Romanovi Kadavému, Pavlovi Jarošovi a Simiku Fululisovi MOC BLAHOPŘEJI!

1. stránka z celkem 1012345...10...Poslední »