O víkendu proběhlo, za pěkného počasí Mistrovství Libereckého kraje v přespolním běhu všech kategorií.

V lesoparku Štěpánka jej, z pověření krajského atletického svazu uspořádali organizátoři z atletického klubu Mladá Boleslav. Účast byla mimořádně vysoká a Jablonec nad Nisou byl zastoupen dvěma kluby, AC Jablonec nad Nisou a LIAZ.

Celkem jablonečtí atleti vybojovali 11 medailí. Z toho LIAZ získal 6 medailových umístění (1x zlato, 1x stříbro a 4x bronz). O něco lépe na tom byli atleti z AC Jablonec nad Nisou, kteří dokázali čtyři krát vystoupit na nejvyšší stupeň a stali se krajskými přeborníky. Pátá medaile byla stříbrná.

Halová Mistryně ČR, Denisa Folková zvítězila na trati 3.300 m. Dušan Vodička vyhrál starší žáky a byl první na 1.800 m. Úspěšné sestry Kumstátovy, obě získaly první místa ve své kategorii na tratích 400 m – Kateřina a 1.100 m – Pavla. Medailovou bilanci uzavřel druhým místem Jakub Dusil na trati 1.100 m.

Děkujeme za bojovnost všem, kteří medaile nezískali ale také reprezentovali svůj klub a Město Jablonec nad Nisou: Kateřině Kadavé, Štěpánu Schubertovi, Monice Jakouběové, Honzíkovi Vodičkovi, Jessice Rucké, Stelle Marečkové a mnoha dalším.

Poděkování patří i trenérům klubu, kteří celý rok o své svěřence pečují a další víkend věnovali závodům: Romanu Kadavému, Pavlovi Jarošovi, Petře Rucké.

Všem přejeme dobré výsledky, o nichž se sportovní veřejnost dozví opět na stránkách Jabloneckého deníku.

Mistrovství Libereckého kraje v přespolním běhu výsledky

Více fotografií najdete ZDE.

Podívejte se na fotografie „Skokanského mítingu 2018“.
Skokanský míting 2018

KPD družstev v hale 2.2.2018. Škoda nepodařené dálky mladšího žactva. Jinak jsme suverénně vyhráli.

Výsledky najdete zde.

Nabízíme vám se spožděním ještě nepublikované fotografie.

Budapešť 2017

Tréninkové setkání s Bárou 2017

Atlet roku 2017

4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ se konal ve čtvrtek 7.prosince 2017 ve sportovní hale Gymnázia a SOŠ v Jilemnici (Sportovní gymnázium Jilemnice). Pořadatelem byl SK Nové Město nad Metují a SG Jilemnice.

Výsledky závodu najdete zde
.

družstvo mužů atletického klubu – AC Jablonec nad Nisou zvítězilo v přeboru Libereckého kraje!

680_02

680_01

15Zář2017

ve dnech 11. až 13. září v Brně se konali Evropské hra mládeže neboli EKAG – European Kids Atchletiks Games.

676_01

Atletický klub – AC Jablonec nad Nisou získal:

1. ZLATOU – Kateřina Kadavá v běhu na 100 metru s překážkami.

3. STŘIBRNÉ – František Doubek v hodu oštěpem a skoku dalekém, Monika, Jakouběová – v běhu na 800 metru.

2. BRONZOVÉ medaile – Dušan a Honza Vodíčkové v hodu oštěpem a běhu na 600 metru.

Fotografie najdete zde.

VŠEM MOOOC GRATULUJEME!.

11Zář2017

Na vícebojích ve Vlašimi AC Jablonec nad Nisou získal 5 – ZLATÝCH. 1 – stříbrnou a 1 – bronzovou medaili.
VŠEM BLAHOPŘEJEME ZA KVALITNÍ UMÍSTĚNÍ A DOBRÉ VÝSLEDKY!