Cesta: AC Jablonec nad Nisou > Nástěnka > Oddílová nástěnka

Oddílová nástěnka

Kondiční výcvikový tábor v Budapešti

zasíláme Vám informace o podzimním kondičním soustředění v hlavním městě Maďarska – Budapešti .

Výcvikový tábor se bude konat během státního svátku a podzimních prázdnin, v termínu a to od úterý 24. října do neděle 29. října 2017.

Plánovaný odjezd je v úterý ve 14.00 hod. z parkoviště před klubem za halou sraz účastníků je ve 13.45 hod.  Návrat je plánován na neděli 29.10. mezi 16.00 – 17.00 hod.

Obsahem soustředění je všeobecná kondiční příprava a společná regenerace v termálních lázních spojená s prohlídkou Budapešti a přátelské utkání s atletickou mládeží HONVÉD (Dukla) Budapešť v hodu oštěpem všech kategorií, diskem a vrhu koulí (popř. kladivem).

Vzít s sebou:

–         stravu na první den
–         tréninkové oblečení na ven
–         sportovní pomůcky jako švihadlo atd.
–         osobní hygienu, plavky, plaveckou čepici, osušku a dobrou náladu

V ceně je zahrnuto:

–         doprava na místo konání, dálniční poplatky
–         ubytování v apartmánech v centru Budapešti
–         pronájem sportovišť a vstupy do termálních lázní (pro členy AC Jablonec n. N.)

V ceně není zahrnuto:

–         stravování (snídaně a večeře, které budeme připravovat společně v kuchyňce, která je součástí každého pokoje, obědy budou zajištěny společným stravováním)

 Cena soustředění se skládá ze dvou částek:

  1. 120 Eur ubytování, pronájem sportovišť a doprava, která se vybírá při odjezdu.
  2. Regenerační vstupy pro členy AC Jablonec jsou hrazené klubem, pro nečleny AC JAB vstupy do termálů budou předložené k úhradě dotyčnému mateřskému oddílu (účastníci VT si to hradí sami). Doporučený obnos s sebou ve výši min. 50 Eur.

Rekapitulace:

sraz účastníků VT je v 13.45 hod., kde následně proběhne rozdělení do aut a úhrada ceny VT. Výběr částky v Eurech provede Petra Rucká (hospodářka klubu).

Pojedeme přes Nymburk – Kolín – Havlíčkův Brod a napojíme se D1-ku na Brno a Bratislavu. První zastávka v MC Donaldu na D1 kousek za Jihlavou. Před slovenskými hranicemi bude další zastávka k tankování a zaplacení dálničních poplatků. Během cesty budou další hygienické zastávky dle potřeby. Příjezd do Budapešti je plánován na úterý kolem 21.00 hod. Po příjezdu proběhne ubytování v apartmánech, jejichž součástí je vybavená kuchyňka, kde lze připravovat stravu. První trénink proběhne ve středu 9.45 hod. na GELLERTU a po skončení bude společný oběd, který vyjde v přepočtu na 80 Kč, výběr je možný z několika jídel. Večeři lze připravit v apartmánech, které jsou vybaveny elektr. sporákem, varnou konvicí, základním nádobím a ledničkou.

Dopolední tréninky budou začínat v 10.00 hod. a končit ve 12.00 hod. Potom bude následovat oběd a odpočinek. Odpolední trénink bude vždy začínat v 15.00 hod. klusem k místu tréninku (areál volnočasových aktivit, kopec GELLERT a popř. atletický stadion). Začátek tréninku proběhne společným rozcvičením, kondiční ABC-dou, modelovanými rovinkami. Dále bude následovat trénink ve skupinách s pomůckami, které si NEZAPOMEŇTE vzít s sebou (švihadla, zátěže, pásy atd.) Od 17.30 hod. bude regenerace a preventivní léčba v termálních lázních (plavky, pantofle, ručník a koupací čepici s sebou), kde vstupné stojí od 1.800 Ft do 3.400 Ft, což je přibližně 160 až 300 Kč. Po skončení zotavení je společný odchod do apartmánu, kde proběhne příprava večeře nebo individuální stravování v restauraci (pro starší účastníky).                                                                                                                               Poslední den před odjezdem 28. října se bude konat přátelské utkání s Maďarskou DUKLOU – HONVÉD v hodu oštěpem všech kategorii (300gr-400gr-500-600-700-800gr.) hodu diskem, vrhu koulí nebo TURBOOŠTĚPEM. PROSÍM, NEZAPOMEŇTE DRESY, SOUPRAVY a SPECIÁLNÍ OBUV!

Ve čtvrtek 26. října je plánovaná prohlídka večerní Budapešti.


ČAS INFORMUJE

k vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 Sb., o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu (schválený předsednictvem ČAS dne 2. prosince 2014). Vyhláška je zde.

Nahoru ^